Eyüp Sabri Tuncer’i yeniden keşfetmek…

nolmus tarafından

Bu bir reklam yazısı DEĞİLDİR! Bu yazı memnuniyetimi dile getiren bir yazıdır. Bu yazı bir teşekkür yazısıdır ve ulaşabileceğim herkese iletebilme arzusu yazısıdır.

EST’nin (Eyüp Sabri Tuncer: EST) kişisel bakım ürünlerini geçen yıl kullanmaya başladım ve kendime dedim ki “Neden daha önce karşılaşmadın, aklına gelmedi ve gereksiz paralara gereksiz ürünler kullandın Sema!” neyse ki zararın -maddi ve sağlık olarak- neresinden dönsek… diyerek mutluluğumu paylaşmak istedim sizlerle. 

Ürünler ile tanışmam Vegan şampuan ararken oldu, yılların Eyüp Sabri Tuncer’inin meğer Vegan ürünler yelpazesi pek genişmiş. Üstelik Vegan olmakla kalmayıp Vegan Sertifikası’na da sahip bu ürünler. Sitesinden açıklamayı aynen buraya copy:

Türkiye’nin Vegan Sertifikalı İlk Kozmetik Markası Eyüp Sabri Tuncer
Avrupa Vejetaryen Birliği tarafından onaylanan ve tüm dünyada en güvenilir vegan/vejetaryen ürün etiketi olarak kabul edilen V-LABEL sertifikası kapsamında Türkiye’nin ilk Vegan Sertifikalı kozmetik markası; Eyüp Sabri Tuncer olmuştur. “Vegan” sertifikası, vegan yaşam biçimini destekleyen sivil toplum kuruluşu ”Vegan ve Vejetaryenler Derneği Türkiye (TVD) / V-Label Türkiye” yetkililerince verilen bir sertifikadır. Ürün içeriğinde hayvanlardan elde edilen hiçbir içeriğin kullanılmadığını ve hayvanlar üzerinde test yapılmadığını göstermektedir.

Neyse işte ben Vegan şampuan peşine düşmüşken EST’in Doğal Zeytinyağlı Bebek Şampuanı’na rastladım. Fazla çeşit yok maalesef mağazalarda, yada ben denk gelmedim. Ürünlere en kolay ulaşmanın yolu internet siteleri… Ulaşmak için şuraya tıklayınız. Çok iç açıcı bir site, kullanımı çok keyifli, ürünler gibi hehe… ay yine dağıldı konu, yani yazacak o kadar şey var ki bu ürünler ile ilgili böyle karışıyor. İnternet sitesi, ürün ambalajları ve etiketlerinin tasarımı hepsi hepsi tam bana yapılmış sanki! Ah daha yazabilirim haha tamam durdum! Konuya dönüyorum; Bebek şampuanını denedim ve uzuuuunnn süre kullandım. Zaten 600ml şişe size rahat 6 ay gidiyor. Baktım memnunum dedim ki daha kapsamlı ürünleri nasıl incelerim tabi kiiii internet sitesi ve böylece Vegan EST ürünleri ile arkadaşlığımız başlamış oldu. Şimdi bitmeden sipariş veriyorum. Ürünler kapıma kadar geliyor. Benim kullandığım ürünler listesi aşağıda, fotoğraf eklemiyorum direk siteden bakın, üstlerine tıklayarak ürünlere siz de ulaşabilirsiniz;

Doğal Zeytinyağlı Şampuan 
Doğal Zeytinyağlı Saç Kremi
Doğal Zeytinyağlı Duş Jeli
Doğal Zeytinyağlı Bebek Yağı
Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu (evde banyoda, mutfakta, iş yerinde masamda)
Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun (evde banyoda, mutfakta)

Siz de ihtiyacınıza göre ürünleri bulacaksınız sitede… zaten tıklayınca sitenin sizi rahatlatan tasarımı ile bile alışkanlık haline gelecek! Her zaman özenle çalışıp, bizlerle ürünlerini buluşturan markalara teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Mümkün olduğunca kişiye ulaştırmak isterim mutluluğumu, memnuniyetimi. Sizlere de ulaşmış oldum şimdi. 

Hadi tıklayın, siz de aramıza katılın! Teşekkürler Eyüp Sabri Tuncer…

Not: Görselleri EST internet sayfasından aldım, sanırım bana kızmazlar hehe