Bu aralar gündemimiz…

nolmus tarafından

Bu sabah en önemli olay Madonna biletlerimizi almaktı. Neyse ki başarılı olduk. Eskisi gibi saha içi yada en ön değil; sakin, ortamın keyfini çıkaracağımız evet çok yakından göremeceğimiz ama orada olacağımız bir gün! Bekliyoruz 7 Haziran gel… e yeri gelmişken de yine en sevdiklerimden Madonna klibi:

http://www.youtube.com/watch?v=G333Is7VPOg

Can Bonomo bu yıl bizi Eurovision’da temsil edecek ya… söylemediğimiz kalmadı çocukcağıza. Şarkıyı dinledim maalesef ben de çok başarılı bulmadım, belki dinledikçe severim.
Twitter’dan arkadaşım (kendisi bir besteci ve söz yazarı) Deniz Akın ile konuşmamızda şarkı için “1:20 ye kadar ehh işte….sora vasat…” diye düşünüp sıralamamız için ne düşündüğünü sorduğumda ise “zor soru, olabilir nakaratımız ”naninaninaninaninaaa” çocuğumuz şebek, ben derim; ilk 10 net, ilk 5 handikap, birincilik zor.” dedi. (Twitter takibi için; @dnzakin)
Bu konuda bizi en iyi temsil etmiş olan Sertab bir daha gelmeyecek anladım. Yine de milli maç sevdası ile destekliyorum ülkemin şarkıcısını! Bekleyelim bakalım…

http://www.youtube.com/watch?v=d_F6H6–FrU

Ben bu aralar şikayetçi, bilinçli tüketici modundayım ya (bknz. Digitürk yazılarım) geçen gün de spor salonum Mac’e taktım. Biraz cadoloz zamanımdayım sanırım ama keyif yapmaya gittiğim yerinde hizmetlerinin düzgün olmasını istemek hakkım değil  mi! Buhar odası kaçıncı defa bozuluyor ve en az 1 hafta tamir edilemiyor. Su sebili deseniz koşu bantlarının olduğu yerden gideli aylar oldu. Su içmek için salonun öbür ucuna gidiyorsunuz, hoş yani. Ve geri gelmediği gibi, “1 hafta sonra yenisi gelecek” dedikleri günün üzerinden aylar geçti.
Çok seviyorum Mac G-mall’u, en huzur bulduğum yerlerden biri… ama işletme oraya özel bir müdür atamadıkça işler aksamaya devam edecek belli ki! Kanyon daki Mac’in müdürüymüş G-mall ile de ilgilenen. E tabi ikiye bölününce daha kalabalık olan Kanyon’da daha fazla vakit geçiriyordur. Neyse ki dün akşam Funda hn. beni aradı ve bilgi verdi. Bugün buhar odasının açılacağını, su sebilinin geldiğini bildirdi. Ne demeli, olur öyle şeyler haydi keyife devam… akşam teftişe gideceğim ehhe.

Bu haftasonu “Fetih 1453” izleyeceğim… çok merak ediyorum post prodüksiyonu nasıl olmuş. Bu haftasonu siz ne yapacaksınız?