Merhaba “yeni” :)

nolmus tarafından

Hep duyarım çevremden “kötü ev sahibi, insanı mal sahibi yapar.” Ne alakası var derseniz anlatayım. Demezseniz de anlatıyorum zaten, okuyunuz!
Yeni bir sayfa ile size ulaşmamın sebebi eski blog sayfamın tasarımının blogcu.com tarafından bana sormadan değiştirilmiş olması. Üstelik karşımda kaba bir tavır ile yapılmış olan işi savunmaya çalışmaları. Orta yolu bulamadık ve ben de bırakıp gidiyorum blogcu.com’u. Hatta arkadaşlarımı da alarak. Ve işte bu “kötü ev sahibi” zaten aklımda olan değişimi hızlandırmış oldu. Bundan sonra istediğim sizlere köşe yazısı tadında ulaşmak. Evet yine mekan tanıyacağız, yine konserlere gideceğiz, yine haftasonu tavsiyelerim olacak tabi ki. Ancak 5 yıldır yazdığım blog sayfam olan “semanisantasinda”nın artık beni yansıtmadığını düşünüyorum. Zaten çalışmaktan Nişantaşı’na da artık pek gidemiyorum. Ve en önemlisi insanlar değişiyor. Ben de değişiyorum… blog sayfam da değişti! Amacım sadece Nişantaşı’nı yazmaktan çoktaaannn çıkmıştı zaten.
Dolayısı ile yeni sayfamda yine beraber olmak dileklerimle.
Bu yazı ile sadece adresimi belirtiyorum size. Düzenlemelerim olacak, güncellemeler ile birlikte karşınızda olacağım yine. Koşturmacalı hayatımızdan 5dk çalacağız hep beraberce!
Takipte kalın…